00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook
E-mail

Gyncentrum

E-mail

info@gyncentrum.pl

Telefon

32 506 57 77

Zabezpiecz swoją płodność

Nie mając wpływu na wszystko co nas w życiu spotyka, możemy uprzedzić pewne zjawiska i wcześniej się zabezpieczyć. Choroba nowotworowa może zaatakować nas w każdym wieku. Na szczęście nowoczesna medycyna coraz lepiej radzi sobie z leczeniem, podczas gdy zaawansowana technologia dba o bezpiecznie przechowanie plemników i komórek jajowych i późniejsze ich wykorzystanie.

W Gyncentrum pomagamy zrozumieć, jaki ewentualny wpływ na płodność może mieć choroba nowotworowa. Ułatwiamy przełamanie barier i pokazujemy możliwości zaplanowania rodzicielstwa jeszcze przed poddaniem się chemio czy radioterapii. Dzięki nowoczesnym metodom mrożenia komórki rozrodcze mężczyzny i kobiety mogą być wykorzystane po zakończeniu leczenia. Daje to szansę i nadzieję na posiadanie własnego potomstwa.
 

Program „Zachowaj płodność Mamo!”


Jeśli myślisz o posiadaniu dziecka, ale obawiasz się, że po leczeniu chemio i radioterapią lub operacji, Twoja płodność może zostać utracona, zatroszcz się o swoje macierzyństwo zamrażając komórki jajowe lub zarodki. Niezwykle ważne jest aby zrobić to jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Dzięki bezpiecznej i nieinwazyjnej metodzie witryfikacji, czyli szybkiemu zamrożeniu materiału rozrodczego w temperaturze ciekłego azotu -196 °C, możesz starać się o naturalne potomstwo zaraz po zakończeniu leczenia onkologicznego. Czas przechowywania komórek nie wpływa na ich jakość. Zapytaj lekarza o taką możliwość. Zainwestuj w przyszłość. Zadzwoń, napisz, przyjdź do nas. Odpowiemy na wszystkie pytania.
 

Program „Zachowaj płodność Tato!”


Nie tylko kobiety marzą o rodzicielstwie. W męskiej naturze leży chęć posiadania potomstwa i otaczania go opieką. Chociaż mężczyzna zdecydowanie dłużej niż kobieta zachowuje płodność, często takie zdarzenia losowe jak choroba, wymagająca inwazyjnego leczenia onkologicznego, uniemożliwia zostanie ojcem w przyszłości. Dzięki osiągnięciom nowoczesnej medycyny na szczęście można temu zapobiec! Najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą metodą na zachowanie płodności jest zamrożenie nasienia jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Plemniki przechowywane w temperaturze -196°C bez szkody zaczekają na odpowiedni moment. Metoda kriokonserwacji jest także polecana mężczyznom, którzy przystępują do inseminacji oraz in vitro, a nie mogą być obecni podczas zabiegu. Nasienie można oddać bezpośrednio w Klinice Gyncentrum. Warunkiem jest zachowanie wstrzemięźliwości seksualnej przez 3 do 6 dni oraz wykonanie badań krwi: HBsAG, HCV, HIV i USR (VDRL), które również można wykonać w Gyncentrum.

 

 

 

00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook