00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook
E-mail

Gyncentrum

E-mail

info@gyncentrum.pl

Telefon

32 506 57 77

Szpital Gyncentrum

Szpital Gyncentrum to specjalistyczny ośrodek w którym przeprowadzane są zabiegi ginekologiczne w ramach chirurgii jednego dnia. Szpital stanowi poszerzenie oferty Gyncentrum w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń ginekologicznych uniemożliwiających Pacjentkom zajście w ciążę. 

W ramach szpitala funkcjonuje Centrum Leczenia Endometriozy Gyncentrum. Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu operacyjnym endometriozy. Zabiegi wykonywane są przy użyciu chirurgii plazmowej, laparoskopii przezbrzusznej i małoinwazyjnej laparoskopii przezpochwowej (TVL). 

 

 

Wysokiej klasy specjaliści 

Nasz zespół to doświadczeni lekarze oraz wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Współpracujemy ze specjalistami ginekologii i położnictwa, onkologii, chirurgii, anestezjologii. Dzięki temu Pacjentki mogą liczyć na kompleksową opiekę medyczną na światowym poziomie.

Nowoczesny blok operacyjny

Szpital Gyncentrum wyposażony jest w nowoczesny blok operacyjny z salą wybudzeń. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem diagnostycznym, chirurgicznym i anestezjologicznym. Wykorzystujemy małoinwazyjne metody zabiegowe tj. laparoskopowy tor wizyjny, laparoskop przezpochwowy (TVL), nóż plazmowy. Komputerowe techniki znieczulenia, zapewniają Pacjentom bezbolesną diagnostykę oraz zabiegi chirurgiczne.

Komfortowe warunki

Do dyspozycji Pacjentek oddajemy klimatyzowane jedno- i dwuosobowe pokoje z łazienką. Pod czujnym okiem personelu medycznego, w komfortowych i kameralnych warunkach, Pacjenci oczekują na zabieg i odzyskują siły po nim.

 

Do leczenia operacyjnego Pacjentki kwalifikowane są podczas konsultacji ze specjalistą Gyncentrum.
W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu:

tel.: +48 32 506 57 77
e-mail: info@gyncentrum.pl

00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook