00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook
E-mail

Gyncentrum

E-mail

info@gyncentrum.pl

Telefon

32 506 57 77

Programy in vitro

Na bazie sugestii pacjentów oraz wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów, opracowaliśmy Kompleksowe Programy Leczenia Niepłodności Metodą In Vitro. Każdy program określa działania skierowane na konkretną przyczynę niepłodności i odpowiedni sposób leczenia.

Programy dają także możliwość oszacowania całkowitego kosztu leczenia oraz doboru skutecznej metody terapii dostosowanej do potrzeb i możliwości pacjenta.

 

Szeroki katalog programów specjalnych pozwala nam dopasować się do każdego Pacjenta i pomóc im spełnić marzenia o dziecku. 

Klinika Gyncentrum jest realizatorem programu „Dofinansowanie do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Sosnowca w latach 2021-2024”. Program dofinansowany ze środków budżetu Gminy Sosnowiec

Realizujemy również program „Leczenie Niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Częstochowy”. Jesteśmy jedynym ośrodkiem w gronie realizatorów z własnym oddziałem w Częstochowie

 • W zależności od potrzeb i problemów Pacjentów, proponujemy również programy In Vitro obejmujące określone działania skierowane na konkretną przyczynę niepłodności i odpowiedni sposób leczenia:
  • Program 2+1 - Skuteczność leczenia w ramach programu przy trzech cyklach wynosi ok. 90%.
  • In vitro z komórkami dawczyni - Jedyny w Polsce program z gwarancją 4 zarodków!
  • In vitro po poronieniach - dokładna diagnoza przyczyn nawracających poronień oraz doprowadzenie do prawidłowo rozwijającej się ciąży i szczęśliwego rozwiązania.
  • Program dla kobiet z obniżoną rezerwą jajnikową - działania ściśle ukierunkowane na maksymalizację szansy pobrania dojrzałych i dobrych jakościowo komórek jajowych, uzyskanie najlepszych wyników hodowli zarodków oraz ich transfer w najbardziej optymalnych warunkach i czasie.
  • IVF 100% GWARANCJI - optymalizacja kosztów związanych z leczeniem niepłodności metodą in vitro, który zabezpiecza Wasz budżet rodzinny na wypadek niepowodzenia.
00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook