00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook
E-mail

Gyncentrum

E-mail

info@gyncentrum.pl

Telefon

32 506 57 77

Powiększanie punktu G

Punkt G – najwrażliwsza strefa erogenna kobiety, to wypukły punkt, zlokalizowany na przedniej ścianie pochwy, gdzie znajdują się zakończenia nerwów czuciowych. 

Specjaliści twierdzą, że zbyt mały lub słabo uwydatniony punkt G, jest przyczyną braku orgazmu i satysfakcji z seksu. Problem ten dotyczy szczególnie pań, u których słabo uwydatniony punkt G jest wynikiem ich anatomicznej budowy stref intymnych oraz u kobiet, u których wraz z wiekiem dochodzi do zmniejszenia ilości receptorów czuciowych, odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy. 

 

Zastrzyk orgazmu – powiększanie (augmentacja) punktu G 

Doznania seksualne można wzmocnić za pomocą zabiegu powiększania punktu G, zastrzykiem z kwasu hialuronowego. Wstrzyknięta w przednią ścianę pochwy, niewielka ilość preparatu wypełnia tkankę, wynikiem czego jest uwypuklenie punktu G. 

Im bardziej uwypuklony punkt G tym większa szansa na jego stymulację podczas stosunku, a się z tym wiąże – intensywniejsze doznania seksualne

Pacjentka już po kilku godzinach od zabiegu może prowadzić aktywne życie seksualne i czerpać z niego, większą niż dotychczas, przyjemność i satysfakcję. 

 

 

Zastrzyk orgazmu – dla kogo?

  • dla kobiet, które nie odczuwają orgazmu

  • dla kobiet, u których wraz z wiekiem obniżyła się jakość życia seksualnego

  • dla kobiet, których anatomiczna budowa stref intymnych, powoduje brak doznań podczas stosunku

  • dla wszystkich kobiet, które pragną wzmocnić doznania podczas stosunku i czerpać więcej satysfakcji z życia seksualnego 

Koszt zabiegu

Powiększanie punku G kwasem hialuronowym

od 1 599,00*

 

 

* koszt zabiegu uzależniony jest od wielkości powierzchni zabiegowej. 

00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook