00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook
E-mail

Gyncentrum

E-mail

info@gyncentrum.pl

Telefon

32 506 57 77

Pierwsza wizyta

pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności katowiceJak umówić się na wizytę? Jak przygotować się do wizyty? Jakie pytania będzie zadawał lekarz?

To tylko przykładowe pytania nurtujące pary, które chcą umówić się na konsultację w klinice leczenia niepłodności. Wiemy, że pierwsza wizyta jest dla Pacjentów często źródłem lęku, dlatego zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi pierwszej konsultacji w klinice Gyncentrum.

 

Zrób pierwszy krok – umów się na wizytę

Aby umówić się na wizytę w klinice Gyncentrum należy dokonać rejestracji:

  • osobiście w klinice w:

Katowicach przy ul. Żelaznej 1 (III piętro)
Bielsku-Białej przy ul. Sobieskiego 89/49
Częstochowie przy ul. Kozielewskiego 9

  • telefonicznie pod nr telefonu:

32 506 57 77
 

badanie nasienia amh katowice bielsko-biała czestochowa

Przygotowanie do wizyty

W trakcie pierwszej wizyty lekarz przeprowadza wywiad medyczny, podczas którego zapyta m.in. o stan zdrowia, datę ostatniej miesiączki, regularność cykli, czas starania się o dziecko, ewentualny przebieg poprzednich ciąż. Jeżeli leczyliście się już Państwo w kierunku niepłodności, prosimy o zabranie ze sobą dotychczasowej dokumentacji medycznej. W oczekiwaniu na wizytę zostaniecie Państwo poproszeni także o wypełnienie ankiety wstępnej dotyczącej zdrowia i stylu życia.

Na pierwszą wizytę prosimy o przybycie 15 minut wcześniej przed planowaną godziną wizyty. Jest to czas, jaki potrzebujemy na założenie kartoteki i załatwienie niezbędnych formalności.

Problem niepłodności dotyczy zwykle zarówno kobiety, jak i mężczyzny, dlatego na pierwszej wizycie ważna jest obecność obojga partnerów. Jest to istotne dla postawienia prawidłowej diagnozy i zaplanowania leczenia.

 

Przebieg wizyty

Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadzi szczegółowy wywiad medyczny, wykona badanie ginekologiczne i USG oraz przenalizuje historię dotychczasowego leczenia. Następnie omówi z parą możliwości dodatkowej diagnostyki i metod leczenia.

Konsultacja to także doskonały moment, aby zadać lekarzowi nurtujące Państwa pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości.

 

 

00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook