00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook
E-mail

Gyncentrum

E-mail

info@gyncentrum.pl

Telefon

32 506 57 77

Pierwsza wizyta

Jak umówić się na wizytę? Jak przygotować się do niej? Jakie pytania będzie zadawał lekarz? To tylko przykładowe pytania nurtujące pary, które chcą umówić się na konsultację w klinice leczenia niepłodności. Pierwszej wizycie  zwykle towarzyszy stres i niepewność. Aby zminimalizować to napięcie warto odpowiednio przygotować się. Oto kilka kwestii, o których należy pamiętać, planując pierwszą wizytę w klinice Gyncentrum. 

badanie płodności pierwsza wizyta gyncentrum

Diagnostyka przyczyn braku ciąży powinna odbywać się w ośrodku specjalizującym się w leczeniu niepłodności i obejmować jednocześnie kobietę i mężczyznę. W odpowiedzi na potrzeby Pacjentów, którzy od dłuższego czasu bezskutecznie starają sie o dziecko, stworzyliśmy OFERTĘ DLA PAR. To rozwiązanie dedykowane Pacjentom, którzy chcą skonsultować swój problem ze specjalistą.

Para, która umówi się na pierwszą wizytę niepłodnościową oraz wykona kompleksowe badanie nasienia, badanie AMH otrzyma GRATIS. Aby skorzystać z oferty, podczas umawiania wizyty, należy podać hasło: ”OFERTA DLA PAR”.


"Staracie się o dziecko, lecz mimo regularnego współżycia nadal nie jesteś w ciąży? Przez pierwsze miesiące myślisz sobie „nie od razu ma się udać”, po pół roku starań ogarnia Cię niepokój i pierwszy stres. Ginekolog uspokaja, a mimo to czujesz, że coś może być nie tak? Zaczynasz szukać informacji w sieci, liczyć dni płodne, planować stosunki co do godziny….i NADAL NIC? To czas na konsultację ze specjalistą leczenia niepłodności."


Sprawdź, jakie są 4 najczęściej zadawane pytania dotyczące pierwszej wizyty w klinice leczenia niepłodności: https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/pytania-dotyczace-pierwszej-wizyty-w-klinice-leczenia-nieplodnosci


Umów się na konsultację i skorzystaj z OFERTY DLA PAR!

OFERTA DLA PAR obowiązuje w oddziałach w Krakowie, Bielsku-Białej oraz Częstochowie. 

 • Konsultacja niepłodności Kraków
  ul. Mehoffera 10
  tel. 12 306 73 77
  e-mail:infokrakow@gyncentrum.pl
   
 • Konsultacja niepłodności Bielsko-Biała
  ul. Sobieskiego 89/49
  tel. 32 506 57 77
  e-mail: infobielsko@gyncentrum.pl
   
 • Konsultacja niepłodności Częstochowa
  ul. Kozielewskiego 9
  tel. 32 506 57 77
  e-mail: infoczestochowa@gyncentrum.pl

 

Przygotowanie do wizyty

 

W trakcie pierwszej wizyty lekarz przeprowadza wywiad medyczny, podczas którego zapyta m.in. o stan zdrowia, datę ostatniej miesiączki, regularność cykli, czas starania się o dziecko, ewentualny przebieg poprzednich ciąż. Jeżeli leczyliście się już Państwo w kierunku niepłodności, prosimy o zabranie ze sobą dotychczasowej dokumentacji medycznej. W oczekiwaniu na wizytę zostaniecie Państwo poproszeni także o wypełnienie ankiety wstępnej dotyczącej zdrowia i stylu życia.

Na pierwszą wizytę prosimy o przybycie 15 minut wcześniej przed planowaną godziną wizyty. Jest to czas, jaki potrzebujemy na założenie kartoteki i załatwienie niezbędnych formalności.

Problem niepłodności dotyczy zwykle zarówno kobiety, jak i mężczyzny, dlatego na pierwszej wizycie ważna jest obecność obojga partnerów. Jest to istotne dla postawienia prawidłowej diagnozy i zaplanowania leczenia.

Przebieg wizyty

 

Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadzi szczegółowy wywiad medyczny, wykona badanie ginekologiczne i USG oraz przenalizuje historię dotychczasowego leczenia. Następnie omówi z parą możliwości dodatkowej diagnostyki i metod leczenia.

Konsultacja to także doskonały moment, aby zadać lekarzowi nurtujące Państwa pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości.

Pierwsza wizyta cena

 

Interesuje Cię koszt pierszej wizyty w klinice leczenia niepłodności? Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem lub kontaktu z infolinią Gyncentrum pod nr telefonu 32 506 57 77. 

 

Pierwsza wizyta cennik >>

 

 

 

00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook