E-mail

Gyncentrum

E-mail

info@gyncentrum.pl

Telefon

32 506 57 77

Pierwsza wizyta

Jak umówić się na wizytę? Jak przygotować się do wizyty? Jakie pytania będzie zadawał lekarz?

To tylko przykładowe pytania nurtujące pary, które chcą umówić się na konsultację w klinice leczenia niepłodności. Wiemy, że pierwsza wizyta jest dla Pacjentów często źródłem lęku, dlatego zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi pierwszej konsultacji w klinice Gyncentrum.

 

Zrób pierwszy krok – umów się na wizytę

Aby umówić się na wizytę w klinice Gyncentrum należy dokonać rejestracji:

  • osobiście w klinice w:

Katowicach przy ul. Żelaznej 1 (III piętro)
Bielsku-Białej przy ul. Sobieskiego 89/49
Częstochowie przy ul. Kozielewskiego 9

  • telefonicznie pod nr telefonu:

32 506 57 77
 

Przygotowanie do wizyty

W trakcie pierwszej wizyty lekarz przeprowadza wywiad medyczny, zapyta m.in. o stan zdrowia, datę ostatniej miesiączki, regularność cykli, czas starania się o dziecko, ewentualny przebieg poprzednich ciąż. Jeżeli leczyliście się już Państwo w kierunku niepłodności, prosimy o zabranie ze sobą dotychczasowej dokumentacji medycznej. W oczekiwaniu na wizytę zostaniecie Państwo poproszeni także o wypełnienie ankiety wstępnej dotyczącej zdrowia i stylu życia.

Na pierwszą wizytę prosimy o przybycie 15 minut wcześniej przed planowaną godziną wizyty. Jest to czas, jaki potrzebujemy na założenie kartoteki i załatwienie niezbędnych formalności.

Problem niepłodności dotyczy zwykle zarówno kobiety, jak i mężczyzny, dlatego na pierwszej wizycie ważna jest obecność obojga partnerów. Jest to istotne dla postawienia prawidłowej diagnozy i zaplanowania leczenia.

 

Przebieg wizyty

Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadzi szczegółowy wywiad medyczny, wykona badanie ginekologiczne i USG oraz przenalizuje historię dotychczasowego leczenia. Następnie omówi z parą możliwości dodatkowej diagnostyki i metod leczenia.

Konsultacja to także doskonały moment, aby zadać lekarzowi nurtujące Państwa pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości.

 

 

00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook