00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook
E-mail

Gyncentrum

E-mail

info@gyncentrum.pl

Telefon

32 506 57 77

FAQ

Bez względu na jakim etapie diagnostyki lub leczenia niepłodności jesteś, zapewne masz wiele pytań, na które szukasz wiarygodnej odpowiedzi. Sekcja FAQ to miejsce, gdzie na pytania pacjentów odpowiadają lekarze i specjaliści Gyncentrum. Sprawdź, być może znajdziesz tu wyjaśnienie swoich problemów i wątpliwości.

 

Naszym celem jest ciągły rozwój sekcji FAQ, dlatego jeśli nie znalazłaś/eś odpowiedzi na swoje pytanie, zadaj je nam poprzez formularz na dole strony/adres e-mail. Nasi specjaliści odpowiedzą na otrzymane pytania, najszybciej jak jest to możliwe. Wybrane pytania i odpowiedzi opublikujemy także na niniejszej stronie.

 

Treści zawarte w FAQ Gyncentrum, w tym odpowiedzi na pytania zadawane poprzez formularz, mają charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Nie należy ich traktować jako formę konsultacji medycznej, zastępującej bezpośredni kontakt z lekarzem. Gyncentrum nie ponosi odpowiedzialności za skutki stosowania się do informacji oraz porad, będących odpowiedzią na zadawane pytania.

00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook