00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook
E-mail

Gyncentrum

E-mail

info@gyncentrum.pl

Telefon

32 506 57 77

Epidemia koronawirusa - informacja dla Pacjentów

Drodzy Pacjenci,
Wszystkich nas dotyka aktualna sytuacja związana z koronawirusem. Ze względu na niepewność i niepokój, jakie wywołuje epidemia, to bardzo wymagający czas dla nas wszystkich. Jako placówka medyczna w szczególny sposób staramy się dostosować do tej nadzwyczajnej sytuacji, mając przede wszystkim na uwadze umożliwienie Wam kontynuacji leczenia. Czujemy się odpowiedzialni za Wasze zdrowie i dokładamy wszelkich starań, by móc realizować tę misję i nie pozostawiać Was bez opieki.

Od 23.03.2020 klinika Gyncentrum wraca do działania w normalnym trybie z możliwością umawiania badań i wizyt do specjalistów we wszystkich poradniach. Wizyty realizowane będą przy zachowaniu szczególnych środków kontroli i higieny, tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.Telefoniczni Doradcy Pacjenta pozostają do dyspozycji pod numerem 32 506 57 77. 

 

 

Chcielibyśmy zapewnić, że na bieżąco kontrolujemy sytuację i stosujemy się do zaleceń WHO, ECDC i Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Staramy się ograniczyć do minimum negatywny wpływ epidemii na funkcjonowanie kliniki i proces leczenia Pacjentów. 

Mijający tydzień pozwolił nam na wdrożenie dodatkowych procedur bezpieczeństwa ograniczających rozprzestrzenianie się koronawirusa i chroniących osoby przebywające w placówkach przed zarażeniem. 

  • Personel medyczny stosuje jednorazowe maseczki i rękawiczki ochronne.
  • Wszystkim osobom przed wejściem do kliniki mierzona jest temperatura.
  • Gabinety i poczekalnie zostały wyposażone w dodatkowe dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk dla Pacjentów.
  • Powierzchnie dotykowe w gabinetach, poczekalniach, toaletach są regularnie wycierane środkiem dezynfekującym.
  • Wszystkie wizyty i badania odbywają się tylko po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyt.
  • Przed wizytą przeprowadzamy z Pacjentami dokładny wywiad telefoniczny dotyczący stanu zdrowia, ewentualnych objawów chorobowych, pobytu za granicą, kontaktów z osobą zarażoną i kwarantanny.
  • Wszystkie wizyty u specjalistów odbywają się bez osób towarzyszących.
  • Zamontowane zostały najnowszej generacji oczyszczacie powietrza o skuteczności niszczenia bakterii i wirusów, również typu koronawirus na poziomie 99,99%. W obliczu epidemii ten sam system filtracji powietrza zastosowało już słowackie Ministerstwo Zdrowia, czeskie i słowackie linie lotnicze.
  • Personel medyczny zapoznał się z procedurą postępowania z pacjentem zakażonym korona wirusem. 

W miarę rozwoju sytuacji będziemy na bieżąco informować o podejmowanych przez nas działaniach i ewentualnych zmianach. Pragniemy sprostać Waszym oczekiwaniom licząc jednocześnie na zrozumienie dla niecodziennej sytuacji.  
Bądźcie zdrowi i bezpieczni!

00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook