00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook
E-mail

Gyncentrum

E-mail

info@gyncentrum.pl

Telefon

32 506 57 77

Centrum Leczenia Endometriozy

Centrum Leczenia Endometriozy Gyncentrum to jeden z nielicznych ośrodków w Polsce, specjalizujących się w diagnostyce i leczeniu endometriozy oraz mięśniaków macicy. 

Łączymy wiedzę i doświadczenie lekarzy oraz zaawansowane technologie i sprzęt medyczny. Wykonujemy zabiegi operacyjne z użyciem chirurgii plazmowej, umożliwiającej precyzyjne usunięcie ognisk choroby, bez ryzyka uszkodzenia rezerwy jajnikowej kobiety. Dzięki temu z sukcesem leczymy nawet zaawansowane przypadki endometriozy.

Trafiają do nas Pacjentki z całej Polski. To kobiety, które szukają przyczyny bolesnych miesiączek, leczą się z powodu niepłodności, podejrzewają u siebie endometriozę. To także Pacjentki ze zdiagnozowaną endometriozą, poszukujące skutecznej metody leczenia.  

 

Co nas wyróżnia?

Endometrioza to choroba, która wymaga spersonalizowanego leczenia. W zależności od stopnia zaawansowania, lokalizacji zmian chorobowych oraz planów macierzyńskich kobiety w Centrum Leczenia Endometriozy Gyncentrum możemy zaproponować najlepsze rozwiązania.

W Centrum Leczenia Endometriozy Gyncentrum postępujemy według najnow­szych wytycz­nych między­­na­­ro­­do­wych towarzy­stw medycznych i naukowych. Zapewniamy naszym Pacjentkom leczenie na najwyższym poziomie. Działamy w oparciu o wiedzę naszych specjalistów oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. Pacjentki mogą liczyć na indywidualne podejście, wsparcie i zrozumienie na każdym etapie diagnozy i leczenia. 

Oferta 

Dowiedz się więcej o endometriozie i poznaj naszą ofertę. 

 

Leczenie endometriozy cena

 

00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook