E-mail

Gyncentrum

E-mail

info@gyncentrum.pl

Telefon

32 506 57 77

O klinice

Klinika Gyncentrum to jeden z wiodących ośrodków diagnostyki i leczenia niepłodności w Polsce z ponad 20-letnim doświadczeniem międzynarodowym.

Posiadamy oddziały w Katowicach, Bielsku-Białej i Częstochowie.

Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu niepłodności oraz diagnostyce prenatalnej. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w zakresie ginekologii i położnictwa, endokrynologii, urologii, genetyki klinicznej, andrologii i embriologii. Dodatkowo zapewniamy naszym Pacjentom wsparcie psychologa, seksuologa oraz dietetyka klinicznego.

Klinika Gyncentrum posiada nowoczesne zaplecze badawcze i technologiczne. Wyróżniamy się wdrażaniem i wykorzystywaniem najnowszych technik wspomaganego rozrodu oraz technologii zwiększających skuteczność in vitro m.in. IMSI, witryfikacja zarodków i oocytów, diagnostyka preimplantacyjna (PGD), Primo Vision, EmbryoGlue, EmbryoGen, system Oosight, Assisted Hatching, system SCA/CASA. Jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy także najnowocześniejszy system kodów kreskowych Octax Ferti Proof™, zabezpieczający procedurę in vitro na każdym jej etapie.

Klinika Gyncentrum jest realizatorem Rządowego Programu Zdrowotnego pn. „Program - Leczenie Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego na lata 2013-2016”.

Nasi Pacjenci otrzymują również bezpośredni dostęp do Międzynarodowego Banku Nasienia i Komórek Jajowych Gyncentrum, co znacznie skraca czas oczekiwania na oocyty.

Ważną częścią działalności Kliniki Gyncentrum jest diagnostyka prenatalna. Posiadamy nowoczesną pracownię badań prenatalnych oraz USG 3D/4D HD LIVE. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami posiadającymi certyfikaty FMF (Fetal Medicine Foundation) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, uprawniające do wykonywania badań prenatalnych. Nasza klinika wykonuje także bezpłatne badania prenatalne w I i II trymestrze ciąży w ramach Programu Badań Prenatalnych NFZ.

Na miejscu, w Klinice Gyncentrum, do dyspozycji pacjentów są specjalistyczne poradnie: ginekologiczna, urologiczna, endokrynologiczna, genetyczna, immunologiczna oraz dietetyczna.

W prestiżowym rankingu Ministerstwa Zdrowia i Gazety Wyborczej Klinika Gyncentrum zyskała miano najlepszej plAcówki na Śląsku specjalizującej się w procedurze in vitro.

Szczegóły rankingu dostępne są  TUTAJ

PROGRAMY IN VITRO REALIZOWANE W GYNCENTRUM

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 32 506 57 77 lub mailowego: info@gyncentrum.pl. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

 

00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook