E-mail

Gyncentrum

E-mail

info@gyncentrum.pl

Telefon

32 506 57 77

Metoda Anevivo

Klinika Gyncentrum jako pierwsza w Polsce ma przyjemność zaproponować swoim pacjentom innowacyjną metodę leczenia niepłodności ANEVIVO.

 

Czym jest ANEVIVO?

Innowacyjna metoda ANEVIVO stanowi bardziej naturalne podejście do rozwiązywania problemu niepłodności.Pozwala ona kobietom dbać o swoje dziecko od najwcześniejszych etapów jego życia. Skraca tym samym dominimum czas przebywania zarodka poza organizmem matki. Rodzice są bliżej procesu zapłodnienia oraz rozwoju dziecka.

 

Początki metody Anevivo

Metodę opracowała szwajcarska firma biotechnologiczna Anecova przy wsparciu naukowców z Politechniki Federalnej w Lozannie. W najnowocześniejszych placówkach w Szwajcarii korzystano z technik zapożyczonych z przemysłu zegarmistrzowskiego  oraz mikroprocesorowego. Metoda Anevivo została zaaprobowana przez Human Fertilisation and Embriology Authority i zaakceptowana przez lokalne władze do wykorzystania w praktyce klinicznej w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Danii i Czechach.

 

Kilka słów o metodzie

Metoda AneVivo to prawdziwy przełom w leczeniu niepłodności ponieważ pozwala na swobodny przepływ płynów, substancji odżywczych, komórek endometrium i innych składników komórkowych w celu interakcji między dzieckiem a środowiskiem matki. Macica reaguje i dostosowuje się do obecności zarodka poprzez optymalne przygotowanie procesu implantacji zarodka, podobnie jak w przypadku naturalnego zapłodnienia.

 

Korzyści płynące ze stosowania metody ANEVIVO

  • Procedura jest najbardziej zbliżona do warunków naturalnych. Macica reaguje i dostosowuje się do obecności zarodka poprzez optymalne przygotowanie procesu implantacji zarodka, podobnie jak w przypadku naturalnego zapłodnienia.
  • Innowacyjna technika pozwala na swobodny przepływ płynów, substancji odżywczych, komórek endometrium i innych składników komórkowych w celu interakcji między zarodkiem a środowiskiem matki.
  • Obecność zarodka w naturalnym środowisku podczas zapłodnienia może mieć korzystny wpływ na endometrium.
  • Wykorzystanie metody może pozytywnie wpływać na rozwój zarodków.
  • Stosowanie techniki umożliwia kobietom dbać o zarodek od najwcześniejszych etapów jego życia. Skraca tym samym do minimum czas przebywania zarodka poza organizmem matki.
  • Stosowanie urządzenia pozwala zmniejszyć narażenie zarodka w bardzo wczesnej jego fazie na syntetyczne płyny stosowane w laboratorium.

 

Więcej o metodzie ANEVIVO

Metoda AneVivo http://anevivo.pl

Wydanie BBC   http://www.bbc.com/news/health-35344195

Independent  http://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/health-news/new-ivf-treatment-will-make-babies-healthier-experts-believe-a6821611.html

Protokół Human Fertilisationa & Embryology Authority  http://guide.hfea.gov.uk/guide/ShowPDF.aspx?ID=5888

DailyMail   http://www.dailymail.co.uk/health/article-3405820/Methods-allow-fertilisation-place-woman-s-body-lead-healthier-babies.html

Puls Medycyny  http://pulsmedycyny.pl/4572500,4556,leczenie-nieplodnosci-nowa-metoda-wspomagania-rozrodu

 

Dziennik Zachodni  http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/katowice/a/anevivo-te-metode-leczenia-nieplodnosci-w-katowicach-powinni-tez-zaakceptowac-przeciwnicy-in-vitro,10350925/

 

TVP 3 Katowice  http://katowice.tvp.pl/25973426/anevivo-czyli-alternatywa-dla-in-vitro

 

 

Certyfikaty Anevivo

 

dr n.med. Dariusz Mercik  ZOBACZ

 

 

00 48 608 767 231 office@gyncentrum.pl Gyncentrum on Facebook